Заступник декана факультету № 4 ХНУВС з навчально-методичної роботи майор поліції Юрій Онищенко провів чергову профорієнтаційну онлайн-зустріч із майбутніми вступниками. До зустрічі приєдналося 146 учасників із Харківської, Київської, Хмельницької, Львівської, Закарпатської областей.
Під час спілкування заступник декана розповів про перспективи та переваги навчання на факультеті, його здобутки та досягнення. Абітурієнти ставили багато запитань, як особисто – онлайн, так і в чаті. Питання стосувалися процедури вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, проходження медичного огляду, особливостей навчання, служби і побуту. На усі запитання абітурієнти отримали вичерпні відповіді.