Завідувачка підготовчого відділення, старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 ХНУВС кандидатка історичних наук, доцентка Оксана Малютіна пройшла онлайн курс та отримала сертифікат з підвищення кваліфікації «Я обираю українську. 10 кроків до перемоги!», проведений громадською організацією «Інноваційний обрій України».
Слухачі курсу отримали практичні навички з удосконалення мовленнєвого вміння, поглибили навички діалогового і монологічного мовлення, розширили уявлення про лексичний склад сучасної української мови, закріпили теоретичні знання про традиції і звичаї українського народу.
Спікери також ознайомили учасників із методами ефективної комунікації, довели сучасні мовні формули етикету, технології презентації, етимологією слів родино-побутової тематики та сучасний комп’ютерний сленг, науково-популярні й довідникові видання в контексті визначеної проблематики.