Науково-педагогічний склад кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС – завідувачка кафедри Олена Статівка, доценти Валентина Почуєва та Олег Гончарук, старша викладачка Лариса Сазанова й викладач Артем Білоусов взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі від Cambridge University Press and Assessment «Life Competencies: what are they and how are they connected to our "for Schools" exams?». На вебінарі розглядалися наступні питання: що таке життєві компетентності і чому вони важливі; як допомогти розвинути життєві навички під час підготовки до іспиту; де на іспитах використовуватимуться життєві компетентності, такі як співпраця, критичне мислення, творче мислення чи спілкування та як вони пов’язані з Cambridge English Qualifications.