На виставці дитячих малюнків, яка проходила у Харківському національному університеті внутрішніх справ у м. Вінниця, були представлені роботи дітей працівників університету та вихованців інтернату для дітей з особливими потребами «Сонечко». Вони створили малюнки до творчого конкурсу «Я у безпеці з МВС», який було оголошено Міністерством внутрішніх справ України до Дня святого Миколая.
На папір хлопчики та дівчатка перенесли своє бачення світу, в якому відчувається безпека під охороною сміливих і мужніх правоохоронців, віра у мирне майбутнє у вільній Україні. Проректор університету Анатолій Клочко вручив солодкі подарунки маленьким художникам, а також батькам учасників конкурсу, які не змогли взяти участь у заході. Він привітав їх із новорічними та різдвяними святами, побажав здоров'я, миру та злагоди.