Працівники кафедри педагогіки та психології факультету № 3 ХНУВС продовжують проведення профорієнтаційної роботи на Харківщині. Доцент кафедри Павло Червоний з робочим візитом відвідав управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області, де зустрівся з начальником сектору організації відбору УКЗ майором поліції Олександром Солодухою.
Під час зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці та практичної участі працівників університету в освітянських і профорієнтаційних заходах, проведення яких заплановано у територіальних громадах. Приділено увагу інформації щодо заповнення анкети кандидата на навчання та особливості вступу до ХНУВС у 2023 році. Доцент кафедри також надав інформаційні матеріали про Харківський національний університет внутрішніх справ.