Мова має значення, особливо коли йдеться про юриспруденцію. Від правознавця та правозахисника щодня залежить не лише доля окремої особистості, а й подекуди держави. Тому вправне володіння правничою термінологією, вдосконалення вмінь побудови судової промови, офіційного документа чи запиту – одна з основ професійної підготовки здобувачів вищої освіти, що навчаються в Сумській філії ХНУВС.
Відбулося чергове онлайн-засідання юридикотермінологічної секції студентсько-курсантського гуртка «Veritas» кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС за темою «Правнича термінологія української мови та процеси її творення».
Учасники поділилися власними мовно-юридичними розвідками, міркуваннями та обговорили питання важливості розвитку власне української юридичної термінології.

Сумська філія ХНУВС