Школярі старших класів Комунальної установи Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 відвідали навчальну лабораторію криміналістики Сумської філії ХНУВС. Екскурсію провів викладач Сумської філії криміналіст-практик Віктор Кисельов, який за час екскурсії встиг не лише розповісти, а й навчити учнів правильно виявляти сліди злочинної діяльності, розрізняти фальшиві грошові купюри тощо. Віктор Кисельов показав прилади, з якими працюють експерти під час проведення досліджень, дозволив молоді спробувати їх у роботі – кожен охочий побував у ролі криміналіста.
Учасники екскурсії зрозуміли, що подібна криміналістична лабораторія дає змогу навчитися використовувати фото та відеотехніку, інші засоби фіксації матеріальних об'єктів, що мають значення речових доказів для розкриття злочинів. Учні із захопленням сприймали інформацію, яка може стати корисною в повсякденному житті.
На завершення зустрічі організаторка екскурсії професорка кафедра гуманітарних дисциплін Надія Демиденко наголосила, що Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ є єдиним закладом вищої освіти зі специфічними умовами навчання Сумського регіону.

Сумська філія ХНУВС