Під час виїзду до практичних підрозділів ГУНП в Харківській області доцентка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Аліна Піддубна та викладачка тієї ж кафедри Катерина Горбунова провели перевірку проходження навчальної практики курсантами 3 курсу факультету № 1 та проходження стажування на посадах курсантами 4 курсу факультету № 1 у відділах поліції № 1 та № 2 Харківського районного управління полійції № 1 й № 2 ГУНП в Харківській області.

Всі курсанти проходять навчальну практику та стажування згідно затверджених планів під керівництвом наставників від практичних підрозділів ГУНП в Харківській області, сумлінно виконують поставлені завдання, беруть активну участь у проведенні слідчих дій. Під час перевірки встановлено, що надзвичайних подій і порушень з боку службової дисципліни за цей час не було, всі курсанти знаходяться на своїх службових місцях, зауважень від наставників від практичних підрозділів не надходило.