Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 ХНУВС кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко відвідала філію ДНЗ «Охтирський центр ПТО» селища Велика Писарівка Сумської області, де зустрілася з адміністрацією закладу, класними керівниками та майстрами випускних груп. Присутні обговорили питання умов вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, а саме на факультет № 6, особливості навчання в умовах війни. Викладачка акцентувала увагу на тому, що, попри дистанційне навчання, студенти активно беруть участь у різних наукових і виховних заходах, займаються волонтерською діяльністю тощо. Також на факультеті працюють підготовчі курси для успішної здачі ЗНО/НМТ. Наталія Кобилко запросила на традиційні профорієнтаційні онлайн-зустрічі з керівництвом факультету.