Завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 полковник поліції Владислав Шендрик й завідувачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 полковник поліції Ольга Безпалова відвідали відділ поліції № 3 Харківського районного управління поліції № 1 ГУНП в Харківській області. Завідувачі кафедр зустрілися із начальником відділу полковником поліції Олександром Горбачевим. Під час зустрічі було наголошено на необхідності якісного забезпечення освітнього процесу в умовах воєнного стану, зокрема в частині доцільності перегляду компонент освітньо-професійних програм та їх логічної послідовності, а також фахових компетентностей, які мають набути здобувачі вищої освіти.
Також представники університету зустрілися з курсантами, які проходять навчальну практику/стажування у м. Мерефа, та їх наставниками від бази практики.