Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 полковник поліції Ірина Казанчук взяла участь онлайн у роботі I Міжнародної науково-практичної конференції «Інновації та перспективи розвитку науки і техніки у XXI столітті: виклики майбутнього», яка відбулася у м. Лодзь, Польща.
У доповіді на тему «Проблеми правового врегулювання діяльності державних органів у сфері охорони і використання природних ресурсів в Україні в умовах сьогодення» науковиця проаналізувала сучасний стан адаптації українського адміністративного законодавства відповідно до європейських норм і стандартів та наголосила на необхідності оптимізації системи державних органів управління природоохоронною сферою та вдосконаленні правового регулювання діяльності суб’єктів використання природних ресурсів.
У роботі конференцій взяли участь понад 100 вітчизняних й зарубіжних авторів. Кожний учасник отримав сертифікат. За матеріалами наукового заходу видано збірник тез доповідей.