Завідувачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 ХНУВС Ольга Безпалова відвідала відділи поліції № 1 та № 2 Харківського районного управління поліції № 2 ГУНП в Харківській області. Завідувачка кафедри зустрілися з курсантами, які проходять навчальну практику/стажування та їх наставниками від бази практики. Під час зустрічі курсанти доповіли про завдання, до яких вони залучаються: несення служби з охорони публічного порядку та безпеки, чергування на «Пунктах незламності», організація реагування на повідомлення про правопорушення, надзвичайні ситуації та інші події, здійснення окремих стабілізаційних заходів, складання процесуальних документів за фактом вчинення адміністративного правопорушення, застосування заходів адміністративного примусу тощо.
Особливу увагу Ольга Безпалова приділила висвітленню найбільш поширених недоліків, які мають місце під час підготовки курсантами матеріалів навчальної практики/стажування.