Представниці кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 – керівниця практики Олена Синявська, професорка кафедри Світлана Попова та доцентка Дар’я Тихонова провели онлайн-зустріч зі студентами, які навчаються на другому курсі за освітньо-професійною програмою «Право».
Під час консультації розглянули вступні та організаційні складові щодо проходження практики, роз’яснили, які документи й матеріали потрібно зібрати під час практики. Окремо було приділено увагу техніці безпеки під час проходження практики, особливостям роботи державних органів, зокрема Національної поліції України, в умовах воєнного стану.
Практика здобувачів вищої освіти факультету № 6 ХНУВС є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.