Бінарні заняття розвивають аналітичні можливості, мають великий виховний потенціал, допомагають перенести вже сформовані навички та вміння в нові сфери діяльності. З метою набуття студентами високого рівня компетентності викладачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету №6 ХНУВС Дар’я Глушкова спільно з слідчим слідчого відділу розслідувань у сфері транспорту слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергієм Мокрожицьким провели бінарне онлайн-заняття для студентів 2 курсу, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».
Фахівець ознайомив здобувачів вищої освіти із практичними аспектами діяльності підрозділів Національної поліції в сфері дотримання правил безпеки дорожнього руху, розповів про слідчі дії в умовах воєнного стану, удосконалення окремих положень щодо проведення досудового розслідування, про змінений порядок розгляду питання щодо продовження строку тримання під вартою, вручення письмового повідомлення про підозру за скороченими строками.
На прикладі роботи на деокупованих територіях у Харківській області слідчий розповів про заходи оперативного пошуку, здійснення огляду місця скоєння кримінального правопорушення та алгоритм дій співробітників поліції при виявленні вибухових пристроїв і речовин.