Для набуття студентами практичних навичок та отримання інформації про практичні аспекти діяльності адвоката у різноманітних правовідносинах, доценткою кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету №6 ХНУВС кандидаткою юридичних наук Марією Клубань спільно з практикуючою адвокаткою, членкинею Національної асоціації адвокатів України Катериною Зарицькою проведено бінарне онлайн-заняття для студентів 1 курсу, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».
Катерина Зарицька розповідала про гарантоване право кожного громадянина на отримання правової допомоги та хто саме може її надавати. Студенти дізналися про життєві ситуації в адвокатській діяльності, про особливості здійснення правосуддя в умовах воєнного стану. Здобувачі вищої освіти отримали відповіді на запитання щодо надання правової допомоги у міжнародних правовідносинах, практичних аспектів надання правової допомоги при дорожньо-транспортних пригодах, про способи й методи захисту своїх прав у конкретних ситуаціях.