Завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів ХНУВС Владислав Шендрик зустрівся з керівником Ізюмського відділу поліції ГУНП в Харківській області Дмитром Гринчаком. Під час співбесіди завідувач кафедри ознайомився з особливостями організації роботи підрозділу поліції на деокупованій території, проведення стабілізаційних заходів. Слушно було почути від керівника практичного підрозділу, на які проблемні питання слід звернути увагу науково-педагогічному складу вишу під час навчання та підготовки майбутніх правоохоронців, на яких питаннях варто зосередитися під час наукових досліджень. Керівник стажування зустрівся з курсантами, надав їм необхідні методичні рекомендації та перевірив своєчасне ведення відповідної документації. Також перевірив проходження стажування курсантами у відділі поліції №2 Харківського районного управління поліції №3 та №1 ГУНП в Харківській області.