Доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету №2 Харківського національного університету внутрішніх справ Марина Петченко провела профорієнтаційну зустріч із директоркою Тетяною Одерій та представниками/представницями Кременчуцького ліцею № 4 «Кремінь».
Вона ознайомила учнів 10-11 класів з умовами вступу до університету, факультетами та спеціальностями, за якими готують майбутніх фахівців та можливості їх подальшого працевлаштування. Більш детально Марина Петченко розповіла про факультет №2, який готує слідчих для органів досудового розслідування, оперуповноважених для підрозділів кримінальної поліції, поліцейських фінансовооблікових та аудиторських підрозділів Національної поліції України. Доцентка кафедри наголосила, що в університеті створені всі умови для ефективного навчання та дозвілля курсантів, студентів та слухачів.