Завідувач кафедри кримінального права та кримінології факультету №6 Харківського національного університету внутрішніх справ Вадим Харченко та старша викладачка цієї кафедри Юлія Митрофанова провели онлайн-зустріч із учнями старших класів Нікопольського ліцею №20 Нікопольської міської ради. Вони провели презентацію про Харківський національний університет внутрішніх справ, розповіли про умови вступу та підготовку фахівців на факультеті №6, діяльність підготовчих курсів. Студентка Карина Малиновська поділилася своїми враженнями про навчання та організацію дозвілля здобувачів вищої освіти.

Зустріч пройшла у форматі запитання-відповідь, кожен ліцеїст отримав вичерпну відповідь на своє запитання.