Напередодні Дня Соборності України курсанти-першокурсники факультетів № 1 і № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи переглянули виставу-композицію за творами видатного українського поета й мислителя Тараса Григоровича Шевченка «Посланіє...».

Заслужений артист України Михайло Фіца декламував вірші Великого Кобзаря у контексті нового бачення, наче у персоналізованому виконанні самим поетом, проживаючи твори разом із ним.

Творчість Тараса Шевченка не залишає нікого байдужим. Віршовані рядки зачіпають за живе, слово влучає точно в ціль і є співзвучним реаліям сучасності, а професійне акторське виконання лише підсилює емоції.

Моновистава, сповнена роздумів про долю українського народу, вразила юнаків і дівчат глибокою акторською майстерністю, а вірші Великого Кобзаря ще раз дозволили відчути актуальність його пророцтв, як ніколи.

ВЗГ ХНУВС.