Доцентом кафедри конституційного і міжнародного права факультету №4 ХНУВС Олександром Радченком проведено профорієнтаційний захід у Комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради» у місті Вінниця. Він розповів старшокласникам про можливість здобути спеціалізовану вищу юридичну та іншу освіту у Харківському національному університеті внутрішніх справ за рахунок бюджетних коштів та на контрактній основі. Учні дізналися про переваги навчання у поліцейському виші, зокрема, гарантованість подальшого працевлаштування курсантів в органах та підрозділах Національної поліції. Викладач університету зазначив, що в університеті працюють численні спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, прикладного мистецтва, розкрити свій творчий потенціал курсанти та студенти можуть під час проведення численних культурно-масових заходів.
Олександр Радченко запросив учнів випускних класів 18 січня 2023 року о 15.00 взяти участь онлайн у Дні відкритих дверей, організованому факультетом №4.