Завідувач кафедри цивільного права та процесу факультету №6 ХНУВС Юрій Жорнокуй та професор цієї ж кафедри Олександр Кухарєв взяли активну участь у експертному обговоренні на тему «Оновлення цивільного законодавства: досвід правозастосування». Захід проходив у Верховному Суді за участю Голови Верховної Ради України, Голови Верховного Суду, Голови Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, Міністра юстиції України, суддів Верховного Суду, народних депутатів України, провідних науковців.
Організаторами експертного обговорення стали Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду, робоча група з підготовки законопроєкту з рекодифікації (оновлення) цивільного законодавства України, Науково-консультативна рада при Голові Верховної Ради України, Науково-дослідний інститут правотворчості та науково-правових експертиз НАПрН України.