Доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету №6 ХНУВС Антон Іванов спільно із заступницею голови Василівської районної державної адміністрації Наталією Пархоменко провели бінарне онлайн-заняття із студентами 1 курсу, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Метою заняття є формування у студентів уявлення про суспільну місію місцевих державних адміністрацій у системі органів публічної влади, розуміння основних завдань і напрямів роботи райдержадміністрацій в цілому та їх юридичних відділів зокрема.
Запрошена гостя ознайомила слухачів із структурною ланкою, розповіла, якої саме вертикалі влади є місцева державна адміністрація, хто очолює орган публічної влади та як призначають його керівника. Вона зупинилася на законодавчих актах, що становлять основу діяльності адміністрацій, на основних завданнях і напрямках роботи юридичного відділу, зокрема, на таких аспектах роботи відділу як: правова експертиза нормативно-правових актів, що видаються місцевими державними адміністраціями; договірна та судово-претензійна робота; контроль за дотриманням вимог трудового законодавства у середині системи районної державної адміністрації; взаємодія із правоохоронними органами. Окрема увага була приділена тому, як воєнний стан вплинув на роботу районної державної адміністрації, як змінилися її завдання та пріоритети в умовах воєнного часу.