Перший проректор університету Олександр Моргунов під час проведення наради на основній базі ХНУВС у Харкові вручив Подяки Вченої ради працівниками вишу. За активну волонтерську діяльність, спрямовану на допомогу Збройним Силам України, органам та підрозділам Міністерства внутрішніх справ України, ветеранам та цивільному населенню були відзначені: професор кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Василь Кікінчук, завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Олексій Сердюк, професор кафедри кримінального права та кримінології Микола Пахнін, старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Юрій Повх. Також Подякою Вченої ради ХНУВС нагороджено президента ГО «РК ХАРКІВ» НЬЮ ЛЕВЕЛ» Павла Філіппенка.

Під час наради було обговорено нагальні питання стосовно діяльності університету та його матеріально-технічної бази.