З метою проведення профорієнтаційних заходів доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету №2 Марина Петченко відвідала Кременчуцький ліцей із посиленою військово-фізичною підготовкою. Вона зустрілася з тимчасовою виконувачкою обов’язків начальника ліцею, заступницею начальника ліцею з навчальної роботи Ларисою Кулик, заступником начальника ліцею з виховної роботи Володимиром Метелем, практичною психологинею Іриною Васильєвою. Марина Петченко розповіла про факультети та спеціальності, за якими готують майбутніх фахівців у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про їх важливість і практичну спрямованість. Також під час зустрічі було розглянуто напрями подальшої співпраці в різноманітних культурно-виховних і наукових заходах.