Триває профорієнтаційна робота працівників кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів Харківського національного університету внутрішніх справ. Проведено робочі зустрічі в обласних військових адміністраціях м. Харкова та м. Вінниця. Завідувач кафедри Владислав Шендрик зустрівся з директором Департаменту науки і освіти ХОВА Олексієм Литвиновим, доцент кафедри Сергій Козаченко – із директором Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА Володимиром Бігуняком.
Під час зустрічей були розглянуті питання щодо особливостей проведення вступної кампанії до Харківського поліцейського вишу. Представники університету висловили вдячність керівникам Департаментів за діловий конструктивний діалог та, впевнені, подальшу плідну співпрацю.