Професорка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету №6 ХНУВС Світлана Попова разом із начальником відділення поліції №1 Красноградського районного відділу поліції ГУНП України в Харківській області Андрієм Новіченком провели для здобувачів вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Правоохоронна діяльність», бінарне онлайн-заняття за темою «Діяльність Національної поліції в умовах воєнного стану». Метою заняття є формування у студентів уявлення про діяльність правоохоронних органів України в умовах війни, розуміння ролі поліцейського у забезпеченні законності та правопорядку в державі.
На сьогоднішній день головною метою органів Національної поліції є забезпечення в умовах воєнного стану публічної безпеки і порядку у містах, містечках та селах, надання необхідної допомоги жителям громад, які фізично та психологічно постраждали від воєнних дій. Фахівець розповів студентам про співпрацю та взаємодію підрозділів поліції з населенням Харківщини, територіальними громадами та громадськими об’єднаннями. Поділився практикою роботи щодо забезпечення стабілізаційних заходів і відновлення правопорядку у підпорядкованих населених пунктах, особливостями подальшої роботи окремих підрозділів поліції в умовах воєнного стану та роль правоохоронних органів у фіксації і забезпеченні розслідування злочинів, документування воєнних злочинів, вилучення вибухонебезпечних предметів і речовин.