До Дня Соборності України для курсантів першого курсу факультетів №1 і №4 Харківського національного університету внутрішніх справ тематичний відеолекторій провів член секретаріату Духовної ради міста Кам’янець-Подільський військовий капелан Тарас Банас. Він розповів про історію Дня Соборності України, зокрема про історичні передумови цього свята та його значення, головну ідею його відзначення, наскільки для сучасників ця подія є значимою та що варто пам'ятати кожному з нас. Також Тарас Банас розповів про інститут капеланства, про те, що служба військового капеланства у Збройних Силах України офіційно запрацювала з 2022 року. На передовій священнослужителі допомагають із 2014-го року – підтримують бійців молитвою, словом, долучаються до волонтерства.

Захід організовано та проведено відділом соціально-гуманітарної роботи.