Доценткою кафедри кримінального права та кримінології факультету №6 ХНУВС Анною Наумовою було організовано онлайн-зустріч зі студентами, які проходять навчальну практику. До зустрічі приєдналися деканеса факультету №6 Оксана Брусакова та її заступник Сергій Загородній. Вони зазначили, що проходження практики надає можливість розвинути свої здібності та закріпити теоретичні знання.
Завідувач кафедри кримінального права та кримінології Вадим Харченко роз’яснив студентам вимоги щодо захисту практичних матеріалів. Анна Наумова запропонувала зразок моделі кримінально-правового аналізу вироку суду у вигляді мультимедійної презентації. Студентам було рекомендовано використовувати мультимедійну презентацію для аналізу матеріалів практики.