Доценткою кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики ХНУВС Вікторією Мельник і начальником сектору моніторингу Харківського районного управління поліції №3 Іриною Мусеєнко проведено бінарне онлайн-заняття для студентів-практикантів 2 курсу, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Метою заходу стало обговорення теми «Забезпечення прав людини органами поліції в умовах воєнного стану, практичні аспекти».
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Фахівчиня розповіла студентам про роботу сектору моніторингу та ознайомила з новою системою «Custody Records», яка запозичена з досвіду британських поліцейських. Вона впроваджена в підрозділах органів Національної поліції, щоб забезпечити гарантії базових прав затриманих та унеможливити безпідставні звинувачення поліцейських. Незважаючи на тяжкі часи воєнного стану, ця система продовжує функціонувати та розвиватися. Наприкінці заняття Ірина Мусеєнко відповіла на запитання студентів і побажала їм успіхів у навчанні.