Колектив кафедри цивільного права та процесу факультету №6 провів профорієнтаційну онлайн-зустріч із учнями ліцеїв і студентами коледжів Львівської, Житомирської та Харківської областей. У заході взяли участь деканеса факультету №6 Оксана Брусакова та її заступник Костянтин Свердлін. Працівники кафедри розповіли майбутнім абітурієнтам про навчання в університеті, специфіку роботи кафедри, діяльність наукового гуртка. Оксана Брусакова відповіла на запитання щодо правил прийому на навчання в 2023 році, про форми навчання та спеціальності, які отримують випускники університету, про роботу підготовчого відділення на факультеті. Особливу увагу Оксана Валеріївна приділила важливості набуття практичних професійних навичок студентами та слухачами магістратури під час навчального процесу. Костянтин Свердлін запропонував учасникам заходу приєднатися до соціальних мереж факультету, де розміщується оновлена інформація для абітурієнтів та висвітлюються новини університету.