Працівники та курсанти факультету №2 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в акції «Флікер#save_life», яку розпочали поліцейські Вінниччини. Курсанти разом із поліцейськими звертали увагу місцевих мешканців на дотримання Правил дорожнього руху, зокрема щодо безпечної поведінки на дорозі у темний час доби. Неухильне виконання цих порад та правил може убезпечити учасників дорожнього руху від нещасних випадків.
Через обмеження споживання електроенергії на вулицях багатьох міст частково або повністю відключене освітлення, тому видимість пішоходів стала ще нижчою. Учасники акції радили вінничанам одягати на себе або ж чіпляти на одяг чи сумку світловідбивні елементи у темряві. Світловідбивачі або флікери – допоможуть бути більш помітними на дорозі, вони відбиватимуть світло у сутінках, тож водії зможуть вчасно побачити пішохода та зупинити авто.