Доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка соціологічних наук Наталія Бобро взяла участь у засіданні робочої групи, що організована Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA), з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Харківській області. Захід проходив при Департаменті науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації.

Під час зустрічі учасники та учасниці обговорили: завдання Робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство при Департаменті соціального захисту населення Харківської ОВА; стан протидії гендерно зумовленому, у тому числі домашньому насильству у Харківській області; основні пріоритетні напрями національного Саб-кластеру з питань гендерно зумовленого насильства на 2023 рік з акцентом на посилення підтримки обласних органів у дотриманні найкращих міжнародних практик у сфері запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству.

Наприкінці зустрічі було обговорено заплановані заходи із запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству.

ВЗГ ХНУВС