Представники ХНУВС, які реалізують проєкт програми Еразмус+ за напрямом Жан Моне «Світлофор політики ЄС: гендер, права, міграція та цифровізація» (GeRiMiD), взяли участь у координаційній нараді команд переможців.

Хосе-Лоренцо Валлес - голова відділу Європейського виконавчого агентства з освіти та культури з питань європейської вищої освіти наголосив на важливості впровадження проєктів з інтеграції європейських цінностей. Під час зустрічі учасники отримали додаткову інформацію про звітування, фінансові правила та обов’язки виконавців. Особливу увагу було приділено найкращім практикам імплементації таких проєктів.

У складі команди «Світлофор політики ЄС: гендер, права, міграція та цифровізація» (GeRiMiD): Оксана Цукан - лідерка проєкту, помічниця ректора з гендерних питань, кандидатка юридичних наук, доцентка; Олена Лук’янихіна - завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидатка економічних наук, доцентка; Наталія Горобець - професорка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидатка юридичних наук, доцентка; Яна Садикова - доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидатка юридичних наук, доцентка.