Начальниця відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення ХНУВС Наталія Новікова та доцент кафедри педагогіки та психології факультету №3 Павло Червоний провели бінарне заняття за темою «Система психологічної служби в різних сферах діяльності». Заняття було проведено з курсантами 1 курсу, які навчаються за спеціальністю 053 «Психологія» (психолог ювенальної превенції) у межах вивчення навчальної дисципліни «Психологічне супроводження діяльності поліції».
Під час заняття курсанти дізналися про умови, завдання та принципи роботи служби психологічного забезпечення закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання. Здобувачів вищої освіти цікавили питання організації служби, методи роботи та психологічний інструментарій фахівців в умовах воєнного стану.