Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Бортник із робочим візитом відвідав факультети №1 та №4 на Хмельниччині. Проректор оглянув територію закладу вищої освіти та гуртожиток, проінспектував укриття та їдальню, відвідав навчальний корпус, в якому закінчено капітальний ремонт першого поверху.
Сергій Бортник разом із проректором з наукової роботи Олександром Музичуком провели зустріч-нараду з колективом вишу. Обговорили нагальні питання щодо подальшої діяльності факультетів та їх матеріально-технічної бази.
Також у заході взяв участь інспектор протипожежної безпеки служби відділу матеріально-технічного забезпечення ХНУВС Юрій Чухрій. Він провів інструктаж з питань пожежної безпеки та наголосив на безумовному дотриманні правил внутрішнього розпорядку для забезпечення безпеки життєдіяльності університету.