Викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Кальченко провела профорієнтаційні заходи в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області.
Представниця кафедри зустрілася з директоркою школи Галиною Борисенко та надала інформацію для майбутніх випускників навчального закладу щодо умов вступу до університету, ознайомила з факультетами та спеціальностями, за якими готують фахівців у ХНУВС. Викладачка розповіла про головні напрями практичної діяльності випускників факультету № 4 та про обов'язкову електронну реєстрацію кандидатів, які бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання.