Доцентка кафедри конституційного і міжнародного права Харківського національного університету внутрішніх справ Лариса Варунц відвідала опорний загальноосвітній заклад «Загальноосвітня середня школа I-III ступенів» м. Хирів Старосамбірського району Львівської області. Вона зустрілася із заступницею директора з виховної роботи Тетяною Турко та поспілкувалася з питань профорієнтаційної роботи. Лариса Варунц розповіла про основні умови вступу до університету – закладу вищої освіти МВС України, про переваги навчання у ХНУВС, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, подальше навчання за обраними спеціальностям, про соціальний захист і працевлаштування після закінчення вишу. Обговорили також питання співпраці у проведенні спільних інформаційно-роз’яснювальних заходів правничого і виховного характеру серед учнів школи.