Представники курсантсько-студентського самоврядування ХНУВС за підтримки керівництва факультету №4 провели просвітницький захід за темою «Протидія злочинності та інформаційній війні російської федерації» з вихованцями Кам’янець-Подільського ліцею «Славутинка» Хмельницької обласної ради.
На жаль, ворог для проведення своїх інформаційних операцій найчастіше використовує вразливі верстви населення і діти не є винятком. Підлітки дуже довірливо сприймають інформацію в Інтернеті та поширюють її серед однолітків, таким чином підбурюючи популяризацію фейкової новини. Курсанти розповіли ліцеїстам про основні види інформаційно-психологічних операцій ворога та можливості їх уникнути, надали поради учням щодо убезпечення себе від кібершахраїв.