Доцентка кафедри педагогіки та психології факультету №3 ХНУВС Ольга Медведєва провела профорієнтаційну зустріч у Чортківській гімназії імені Маркіяна Шашкевича з директоркою Наталією Великоборець і заступницею директора з виховної роботи, класною керівницею 11 класу Тетяною Файницькою. Вони обговорили напрями подальшої співпраці та проведення зустрічей з випускниками. Представниця кафедри ознайомила з особливостями вступної кампанії 2023 року, з факультетами й спеціальностями, за якими готують фахівців у ХНУВС, акцентувала увагу на обов’язковій електронній реєстрації на порталі Національної поліції osvita.np.gov.ua кандидатів на навчання у ЗВО зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.