Професор кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 ХНУВС Святослав Сліпченко зустрівся з адміністрацією Малинського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей № 1 імені Ніни Сосніної» І-ІІІ ступенів й розповів про правила цьогорічного вступу та особливості навчання в університеті. Він ознайомив із факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, особливостями організації освітнього процесу. Представник університету наголосив на можливостях особистісної реалізації курсантів і студентів університету в науковій, творчій, спортивній діяльності тощо.
Святослав Сліпченко передав для майбутніх абітурієнтів інформативну продукцію про університет, щоб вони могли більш детально ознайомитися з напрямами підготовки та спеціальностями, за якими готують у закладі вищої освіти.