Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський провів профорієнтаційний захід у Стрийському ліцеї імені героя Тараса Бобанича (Львівської області).

Представник кафедри зустрівся із заступницею директора ліцею Ориславою Козачок та надав інформативні матеріали про Харківський національний університет внутрішніх справ для майбутніх вступників. Під час спілкування працівник унверситету розповів про умови вступу до університету, факультети й спеціальності, за якими готують фахівців у ХНУВС, про переваги та умови навчання в університеті, соціальні гарантії, алгоритм дій для абітурієнтів, що вступають до вишу, а також були узгоджені питання щодо проведення спільних лекційних та інформаційно-роз’яснювальних заходів у ліцеї.

ВЗГ ХНУВС