У Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбулося онлайн-засідання наукового гуртка «Прикладна інформатика» циклової комісії природничих дисциплін спільно зі старшою науковою співробітницею відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності ХНУВС доктором філософії Катериною Маравською. Темою обговорення стали питання збройної агресії російської федерації проти України. У засіданні взяли участь працівники КЛК ХНУВС: відповідальна з гендерних питань  кандидатка економічних наук Марина Петченко, працівник відділу організації наукової роботи та гендерних питань кандидат технічних наук Вадим Орел, кандидатка технічних наук Ірина Скачкова.

На початку засідання присутні вшанували пам'ять загиблих внаслідок збройної агресії рф хвилиною мовчання. Керівниця гуртка Світлана Грибанова - викладачка-методистка навчального відділу коледжу розповіла про важливість консолідації українського народу, особливо молоді, яка має об’єднуватися для зміцнення патріотичних настроїв в українському суспільстві. Доповідачка зазначила, що тільки згуртованість на основі спільних цінностей та поваги до власної держави стануть запорукою захисту та відновлення територіальної цілісності незалежної України.

Під час наукового заходу учасники/учасниці активно висловлювали свою думку щодо ролі кожного громадянина України на шляху до Перемоги та в процесі відбудови держави.

ВЗГ ХНУВС