Для студентів-психологів факультету № 6 проведено бінарне заняття з етнопсихології на тему “Особливості українського національного менталітету”. Його провели завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін доктор історичних наук, професор Володимир Греченко та доктор педагогічних наук, доцент Ольга Марченко. Під час заняття обговорювалися історичні та психологічні аспекти формування менталітету українського народу як системи переконань, уявлень і поглядів, національної обізнаності українців, відтворення ними досвіду попередніх поколінь, носіями яких було українське козацтво, а також такі сторичні постаті як Іван Мазепа, Богдан Хмельницький та ін. Згадали, що саме у середовищі українського козацтва сформувалися паростки системи європейських цінностей, зокрема, уявлення про права людини та необхідність їх відстоювання. Торкнулися питань етнічної картини світу, вольнолюбства й працелюбності, патріотизму та консоладації, які вирізняють українство серед інших етнічних спільнот. Водночас відзначили, що українському народові притаманні ліризм, багатство емоційної сфери, що, без сумніву, посприяло формуванню багатої духовної культури українського народу.