Доцент кафедри соціології і психології факультету № 6 Катерина Маннапова, старший викладач цієї ж кафедри Надія Чепелєва провели для студентів  факультету кількох груп бінарне заняття з дисципліни «Методика проведення психологічної експертизи в різних галузях психології» за участі доцента кафедри психології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Євгена Підчасова.

Під час обговорення питань за темою практичного заняття «Експертиза в структурі наукових методів дослідження» студенти обговорили питання методологічних основ психологічної експертизи, зокрема її ознаки, місце серед інших методів, особливості представлення у практичній діяльності психолога-фахівця.