Викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Кравець та оперуповноважений сектору кримінальної поліції Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області Михайло Шкільний провели бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» для курсантів першого курсу факультету № 2 за темою «Пошук зниклих людей».

Під час заняття Ірина Кравець та Михайло Шкільний обговорили з курсантами як розшукують осіб та яку інформацію необхідно вказувати. Майбутні правоохоронці цікавилися особливостями пошуку людей, зниклих під час війни за допомогою онлайн-сервісів. Представник поліції поділився досвідом роботи та відповів на всі запитання.

Бінарні заняття - дієвий інструмент освітнього процесу, який допомагає здобувачам вищої освіти отримати максимально повну, актуальну та необхідну інформацію під час вивчення конкретної теми.

ВЗГ ХНУВС