Професор кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Віталій Пчелін провів бінарне заняття з дисципліни «Адміністративно-юрисдикційна діяльність поліції» на тему «Превентивна (профілактична) поліцейська діяльність» за участі дізнавача сектору дізнання Володимирівського РВП ГУНП у Волинській області Леоніда Терещука.

Працівник поліції розповів про особливості здійснення поліцейськими загальної та індивідуальної профілактики, наголосивши на тому, що профілактична діяльність є надзвичайно важливою. Вона направлена на запобігання  вчиненню правопорушень, а також усунення причин та умов, які їм сприяють.

Наприкінці заняття дізнавач відповів на запитання курсантів, які стосувалися специфіки його роботи.

ВЗГ ХНУВС