В інституті післядипломної освіти ХНУВС продовжується практика проведення бінарних занять на курсах підвищення кваліфікації. Доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Андрій Пожидаєв разом зі спеціалістами відділу техніко-криміналістичного забезпечення Управління вибухотехнічної служби ГУНП в Харківській області старшим інспектором з особливих доручень майором поліції Юрієм Панішевим та інспектором ІІ категорії Даніїлом Апостолом провели заняття на тему «Вибухонебезпечні предмети, класифікація та види». Під час навчального заняття було розглянуто загальні характеристики найбільш розповсюджених вибухонебезпечних предметів, які можуть виявлятися на території Харківської області, приділено увагу заходам безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, забезпечення публічної безпеки і порядку під час проведення слідчих дій на місці виявлення ВНП та при транспортуванні їх до місця знищення.

ВЗГ ХНУВС