У межах практичної підготовки слухачів магістратури денної форми навчання факультету № 3 за спеціальністю “Психологія” доцентом кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Павлом Макаренком спільно зі старшим інспектором з особливих доручень ВПК в Сумській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Максимом Ревою проведено практичне бінарне заняття з навчальної дисципліни «Кримінальна психологія» на тему «Психологічні аспекти злочинності за участі неповнолітніх».

Під час проведення заняття були розглянуті питання особливостей функціонування та підтримки злочинного середовища через неповнолітніх, неповнолітньої злочинності у сфері інформаційних технологій та злочинів, що вчиняються особами, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі за допомогою інформаційних технологій. Було наведено приклади психологічних особливостей та методів спілкування правоохоронців зі злочинним середовищем. Особливу увагу приділено питанням спілкування з неповнолітніми в контакті із законом.

ВЗГ ХНУВС