Харківський національний університет внутрішніх справ приймає естафету від Національної академії внутрішніх справ та долучається до челенджу «Життя ЗВО системи МВС під час війни у 10 фотографіях», який приурочений до річниці повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України.

#воєннежиття_у_10фотографіях

Агресія РФ проти України увірвалася в дім кожного українця, зруйнувала мирне життя та розділила його на «до» й «після». Університетський комплекс суттєво постраждав від ракетних та артилерійських обстрілів. Через складну безпекову ситуацію Харківський національний університет внутрішніх справ передислокувався до м. Вінниця та м. Кам’янець-Подільський задля продовження навчання майбутніх поліцейських.

10 фотографій #ХНУВС, які набрали найбільшу кількість голосів та демонструють життя університету в умовах воєнного стану.

Ми обов’язково переможемо!
Слава Україні!
Героям Слава!

Передаємо естафету челенджу Дніпропетровському державному університету внутрішніх справ.