У День єднання України на факультеті №6 відбулася урочиста онлайн-зустріч, в якій взяли участь керівництво факультету, завідувачі кафедр, методисти та студенти. Відкрила захід із вітальним словом пані декан факультету, докторка юридичних наук Оксана Брусакова. Вона розповіла про значення цієї події, її актуальність. Основні тези її виступу підтримав заступник декана Сергій Загородній. Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету, професор Володимир Греченко розповів про історичні корені цього дня. Студентка факультету Наталія Василенко прочитала вірш «Тримайся, моя Україно!», учасники зібрання також прослухали відеозапис вірша «Війна не зовні, а у нас самих» у виконанні знаної української поетеси, лауреатки Міжнародного конкурсу «Коронація слова» Марії Лелеки. Наприкінці урочистостей була заслухана пісня відомих артистів Тараса Петриненка та Тетяни Горобець «Боже, Україну збережи!». Словами з назви цієї пісні декан факультету і завершила урочисте зібрання, побажавши Україні Перемоги, а усім присутнім плідної праці, здоров’я та успіхів.